Tapety ścienne, czyli idealny akcent na jednej ścianie

Tapety ścienne, czyli idealny akcent na jednej ścianie

Tapety na ścianę to bardzo prosty sposób na szybką oraz popisową metamorfozę wnętrza naszej przestrzeni mieszkalnej. Tapety mogą być dyskretnym tłem albo dominującą dekoracją. Druga opcja to właśnie tapeta tylko na jedną ścianę. Przekonaj się jaki efekt zapewniają dobrze dobrane tapety ścienne.

Jak dopasować tapety na ścianę do wystroju wnętrza?

Bardzo dobry pomysłem jest skomponowanie wzorzystej tapety na ścianę ze stonowanymi meblami oraz tkaninami, ponieważ dzięki temu tapeta we wnętrzu stanie się pierwszoplanową gwiazdą. Zastosowana właśnie w ten sposób tapeta przełamie monotonię ścian, ale również wywoła efekt zaskoczenia, ponieważ nic tak nie wyróżni i nie wyeksponuje ściany jak tapeta w wyrazistym, nasyconym kolorze lub o pięknym dużym princie.

Oferta firmy Walltime

Walltime jest firmą, w której jakość zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu. Wszystkie oferowane produkty znajdujące się w ofercie firmy Walltime są dopracowane z największą starannością oraz dbałością o każdy najmniejszy detal, natomiast wzory jakie tam znajdziemy są autorskie, własnoręcznie tworzone przez zdolnych oraz bardzo profesjonalnych ludzi. Sprawdźcie ofertę Walltime – tapety artystyczne.